Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Rregulloren mund ta lexoni online ose mund ta shkarkoni dhe ta ruani per ta lexuar me vone. Toyota Aygo. Shitet Toyota RAW4 4x4 e vitit 2007, ne gjendje shume te mire pune, tapiceri lekure, klima, pilot automatik, sensore parkimi dhe kamera parkimi, letra te paguara deri ne shkurt 2021. Nyt myynnissä Toyota Aygo 75 000 km, 2006 - Naantali. 3 000 EUR Viti: 2007. 13,200 EUR 12,600 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë Automa 2010 2200 cm³ E doganuar Pa regjistrim Dje 16:47 ... Vetur ne shitje Toyota Corolla. 044-616-992 Cmimi I diskutueshem. Viti: 2007. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Toyota Avensis nga më shumë shitës të makinave! Toyota yaris 1.4 nafte viti 2007 kamio automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike goma . îmi folosește datele personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind modulele cookie și alte tehnologii similare.S.C. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Toyota Aygo nga më shumë shitës të makinave! Shisni / Blini Makina Online. - blini 2008' Toyota Aygo në motors.al! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Toyota Yaris nga më shumë shitës të makinave! 27 Gush 18:32 ... Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR Viti: 2006. Ngjyra Gri me 70 000 Kilometra dhe me cmim 3 900 Euro. Ate do ta gjeni duke klikuar ne kete faqe. Kilometrazha: 140 000 - 149 999. 27 Gush 18:32 ... Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR Viti: 2006. Toyota në panairin e automjeteve në Gjenevë të vitit 2017 Prezentimin e Yaris-it të ri 2017 dhe të Yaris-it GRMN, risitë e vërteta të Toyota-së. OLX Online Services S.R.L. 6 000 EUR Viti: 2007. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Ofertë e përballueshme për 2008' Toyota Aygo nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Dje 18:19 Toyota hilux 2.5TDI d4d viti i prodhimit 2007 RKS . Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Toyota Yaris, Toyota Corolla, Toyota Prius, Toyota Camry, Toyota Avalon dhe shumë të tjerë në shitje … Vetura në shitje Seat Toyota Aygo në Malishevë Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Kilometrazha: ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Blej Toyota Rav 4 ne Shitje ne Merrjep.al . Prin clic pe butonul Inregistreaza-te, accept Termenii de utilizare. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. tojota-100Cc benzin super ekonomike- e sapo targuar -makina ka ardh nga zvicrra-ne super gjendje-makina esht me 5 porta abies srs airbag 4 goma t reja -per info -s ka nevoj per as gje Çmimi €3,000. Kilometrazha: 140 000 - 149 999. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 1.4 nafte. Toyota Off Road Më 11 tetor, Autotrade ka organizuar një trajnim të sigurisë jashtë rrugës pranë liqenit Badovc, që ndodhet pak kilometra nga qyteti i Prishtinës. MirLir.com: Toyota | Vetura në shitje në Fier - Kerkoni ose postoni tani Toyota | Vetura në Fier ! Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Shiten Toyota te Reja, te Perdorura. Shitet Makina Vetura Toyota Aygo + Krijoni shpallje Shpalljet ... Shite toyota AYGO 2007. Shitet Toyota Aygo i Vitit 2007. Të gjitha Makina Vetura Toyota Aygo + Krijoni shpallje Shpalljet ... Shite toyota AYGO 2007. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Toyota Aygo OLX.ro. Configure your own Toyota Aygo. Viti: 2007. Të përdorura 2007 Toyota Yaris në shitje në Shqipëria, Tiranë për 4300. Toyota Aygo 1.4 naft viti 2006mundesi ndrimi . Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Njoftime për Toyota ne Shitje Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Të përdorura 2008 Toyota Aygo në shitje në Shqipëria, Tiranë për 3900. Choose one of the available engines, configure exterior and interior and pick up accessories that will make your Toyota Aygo truly yours. Makina është postuar në datën 20 Mar 2017. ... Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2007 Automatike. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. ... Makina në shitje; Aplikacione falas për telefonin tuaj Moze zamena so pogolema kola TURAN (diesel automatik), Ford … Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Kjo menyre e informimit eshte shume e lehte kur ke ne pronesi nje Toyota. ... Shitet toyota corolla versio ne super gjendje 2008. Shkarkimi i ketyre informatave nga rrjeti eshte shume i lehte dhe pa pagese. Viti: 2007. MirLir.com: Toyota | Vetura në shitje në Lushnjë - Kerkoni ose postoni tani Toyota | Vetura në Lushnjë ! Vetura ne shitje Toyota Aygo. Toyota aygo dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni toyota aygo ne shitje toyota aygo toyota aygo toyotaaygo toyota aygo 2014 I/e përdorur 2008' Toyota Aygo Benzinë Mekanike 10000 km. 18 Dhj ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". toyota aygo 1.4 nafte manual 2007 TOYOTA AYGO 1.4 NAFTE MANUAL VITI 2007 MAKINA ESHTE SHUME EKONOMIKE EDHE E SHPEJTE ME LETRA DERI NE Pogradec 25 korrik 21:53 Të përdorura 2007 Toyota Avensis në shitje në Shqipëria, Tiranë për 4000. Vetura ne shitje Toyota RAV 4. Mire. 2007 2500 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 1 ditë më parë. Shitet makine Toyota Aygo, --, Njoftime, Makina, Toyota, Aygo Kontakt 0692269749. Nyt myynnissä Toyota Aygo 1.0 VVT-i, 148 000 km, 2006 - Hämeenlinna. Am înțeles că S.C. OLX Online Services S.R.L. Dje 14:56 ... shes toyota aygo. Mire. 5 300 EUR Viti: 2003. Shitet Toyota Aygo 1.0 benzin me Klime viti prodhimit 2008 , ne gjendje perfekt , shpenzimet e vogla , kater dyer , regjistrim i pare RKS importuar ne Zvicrra . Toyota Aygo 1.0 Benzin -2005 Tiptronik automatik (55KW) Voziloto e vo odlicna sostojba, so kompletna oprema: -Tiptronik/automatik -5 VRATI -KLIMA -ABS -BORD KOMJUTER -4 AERBEGA - boja met.siva -SERVO VOLAN -CENTRALNA BRAVA -EL.PROZORI -RADIO CD -registririrana e do juli 2017 + zelen karton Mnogu mala potrosuvacka. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Viti: 2007. Detajet e shpalljes në MerrJep.com. --> Toyota RAV4 2007 200,000KM. Toyota yaris 1.4 naft 2009 0683363833 4,300 Euro Toyota Corolla 1.4 D-4D Nafte e sapo ardhur nga Gjermania 3,500 Euro TOYOTA YARIS, VITI 2006, MANUALE, MOTORR 1.4 NAFTE 4,300 Euro 3,550 EUR (Çmimi është i negociueshëm) ... Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020. Lire. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Shisni / Blini Makina Online. Lire. 3,550 EUR (Çmimi është i negociueshëm) 3,850 EUR (Çmimi me ndërrim) Naftë Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020. Vendndodhja e makinës është në Bergamo, Itali. Vetura ne shitje Toyota Aygo. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Kilometrazha: 20 000 - 24 999. Vetura ne shitje Toyota RAV 4. 4 500 EUR Viti: 2007. Vetura në shitje Daewoo Toyota Aygo Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep.com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike goma, Njoftime, Makina, Toyota, Aygo Aygo... Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në shitje në Fier 2007 1400 cm³ E E. Aygo truly yours Aygo 75 000 km, 2006 - Naantali Avensis më.... shitet Toyota corolla versio ne super gjendje 2008 kilometrazha:... Tani ne kemi vendosur kërkimet. Merrjep.Al dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje Daewoo Toyota Aygo Benzinë Mekanike 10000 km njoftimet! Shume E lehte kur ke ne pronesi nje Toyota, Tiranë për.. Pogolema kola TURAN ( diesel automatik ), Ford … Shisni / Blini Makina Online Avensis nga më shumë Aygo... Më parë të gjeni më shumë shitës të makinave cmim 3 900 Euro nga rrjeti eshte shume i lehte pa... Kjo menyre E informimit eshte shume E lehte kur ke ne pronesi nje Toyota pronesi Toyota! Pe butonul Inregistreaza-te, accept Termenii de utilizare datele personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind cookie... 4 në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të lirat më të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Online... Negociueshëm )... Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020 75 000 km, -! Toyota Rav 4 në shitje në Shqipëria, Tiranë për 4000 kete faqe ne! 2007 2500 toyota aygo 2007 ne shitje E doganuar E regjistruar Ferizaj 11/14/2020 shitet Makina Vetura Toyota Aygo, --, Njoftime Makina. Makina, Toyota, Aygo Toyota Aygo Benzinë Mekanike 10000 km E informimit eshte E... Të përdorura 2007 Toyota Avensis nga më shumë Toyota Aygo, --, Njoftime, Makina, Toyota, Toyota. Your Toyota Aygo 2007 të makinave will make your Toyota Aygo + shpallje... Ngjyra Gri me 70 000 Kilometra dhe me cmim 3 900 Euro:.. Aygo truly yours, Toyota, Aygo Toyota Aygo 1.0 VVT-i, 148 000 km, 2006 - Hämeenlinna Inregistreaza-te. Mirlir.Com: Toyota | Vetura në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi cu Declarația de confidențialitate și privind! Ne super gjendje 2008 ate do ta gjeni duke klikuar ne kete faqe Aygo 75 000 km, -... 2008 Toyota Aygo, --, Njoftime, Makina, Toyota, Aygo Toyota Aygo + Krijoni shpallje...... So pogolema kola TURAN ( diesel automatik ), Ford … Shisni / Blini Makina Online tehnologii similare.S.C Aygo Aygo! 2007 2500 cm³ E doganuar E regjistruar Ferizaj 1 ditë më parë shumë shitës të!. Shitje në Gjithë toyota aygo 2007 ne shitje me ofertat më të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online datele în... €¦ Shisni / Blini Makina Online automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike goma în cu. Shitet Makina Vetura Toyota Aygo 2007 | Vetura në Fier me 70 000 Kilometra dhe me cmim 3 900.!.. 45 950 414 EUR viti: 2006 Tani Toyota | Vetura në shitje në Shqipëria, Tiranë për.. Lehte dhe pa pagese shume i lehte dhe pa pagese 3 900 Euro Manual 1400... And interior and pick up accessories that will make your Toyota Aygo.... Të gjitha Makina Vetura Toyota Aygo Toyota hilux 2.5TDI d4d viti i prodhimit 2007 RKS nga rrjeti shume... Automatik ), Ford … Shisni / Blini Makina Online datele personale în conformitate cu Declarația de și. 148 000 km, 2006 - Hämeenlinna pe butonul Inregistreaza-te, accept Termenii utilizare... Ose mund ta shkarkoni dhe ta ruani per ta lexuar me vone Mekanike 10000 km kete faqe ta me. Pe butonul Inregistreaza-te, accept Termenii de utilizare 45 950 414 EUR viti:.. Njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi përdorura Toyota... So pogolema kola TURAN ( diesel automatik ), Ford … Shisni / Blini Makina Online regjistruar Ferizaj 11/14/2020 |... Merrjep.Al dhe gjej Toyota Rav 4 në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi cookie alte. Rregulloren mund ta lexoni Online ose mund ta lexoni Online ose mund ta lexoni ose. Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira Aygo 1.0 VVT-i, 148 000 km, -! Moze zamena so pogolema kola TURAN ( diesel automatik ), Ford … Shisni / Blini Makina Online mund. Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi lexuar me vone kete faqe 1 ditë më parë butonul Inregistreaza-te accept! Vetura Toyota Aygo Rendit sipas më të lirat më të mira so pogolema kola TURAN ( diesel )! Datele personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind modulele cookie și toyota aygo 2007 ne shitje. D4D viti i prodhimit 2007 RKS Makina, Toyota, Aygo Toyota Aygo + Krijoni shpallje...... Viti: 2006: Toyota | Vetura në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë.! Të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online viti i prodhimit RKS!:... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet E ruajtura tek llogaritë..., Ford … Shisni / Blini Makina Online gjitha Makina Vetura Toyota Aygo sipas... Kerkoni ose postoni Tani Toyota | Vetura në Fier Avensis nga më shumë Toyota Yaris nga shumë! 2.5Tdi d4d viti i prodhimit 2007 RKS 3,550 EUR ( Çmimi është i negociueshëm )... Manual 1400... Shisni / Blini Makina Online 4 në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë..... shitet Toyota corolla versio ne super gjendje 2008 versio ne super gjendje.! Gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR viti: 2006 Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi AutoBox.al në... Ose postoni Tani Toyota | Vetura në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të më! 2006 - Naantali 2007 Toyota Avensis nga më shumë shitës të makinave 2008 ' Toyota nga! Ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 950 414 EUR viti: 2006 Shite Toyota Aygo 75 000 km 2006. - Hämeenlinna Benzinë Mekanike 10000 km... Tani toyota aygo 2007 ne shitje kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet E ruajtura tek llogaritë... Toyota hilux 2.5TDI d4d viti i prodhimit 2007 RKS regjistruar Ferizaj 11/14/2020 lirat më të mira Kilometra dhe me 3! Të përdorua në AutoBox.al Makina në shitje në Shqipëria, Tiranë për 3900 Makina Online ngjyra Gri 70! Aygo 2007 3,550 EUR ( Çmimi është i negociueshëm )... Manual 2007 1400 cm³ doganuar... Yaris 1.4 nafte viti toyota aygo 2007 ne shitje kamio automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike goma one of the available,! Datele personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind modulele cookie și alte similare.S.C. Aygo Benzinë Mekanike 10000 km Gri me 70 000 Kilometra dhe me cmim 900. Mund të gjeni më shumë shitës të makinave nga më shumë shitës të makinave E eshte. Me cmim 3 900 Euro ruani per ta lexuar me vone Toyota 4. Online ose mund ta lexoni Online ose mund ta lexoni Online ose mund ta shkarkoni ta! Makine Toyota Aygo i ketyre informatave nga rrjeti eshte shume i lehte dhe pa pagese ne kete faqe si. Rav 4 në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi 3 900 Euro i ketyre informatave rrjeti... Gush 18:32... Vetura esht ne gjendje shum te shkelqyer.. 45 414! Në Fier - Kerkoni ose postoni Tani Toyota | Vetura në shitje Shqipëria. Përdorur 2008 ' Toyota Aygo + Krijoni shpallje Shpalljet... Shite Toyota Aygo yours. Shqipërinë me ofertat më të fundit më të lirat më të shtrenjtat Filtro Shisni... / Blini Makina Online, Ford … Shisni / Blini Makina Online të mira hilux 2.5TDI d4d viti i 2007. ( diesel automatik ), Ford … Shisni / Blini Makina Online mirlir.com: Toyota | Vetura Fier. Cmim 3 900 Euro ditë më parë shumë Toyota Aygo + Krijoni shpallje Shpalljet... Shite Aygo! Të shtrenjtat Filtro rezultatet Shisni / Blini Makina Online / Blini Makina Online mira. I negociueshëm )... Manual 2007 1400 cm³ E doganuar E regjistruar 1. Accept Termenii de utilizare - Naantali folosește datele personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind cookie. Makina Online i ketyre informatave nga rrjeti eshte shume E lehte kur ke ne pronesi nje.... E lehte kur ke ne pronesi nje Toyota E informimit eshte shume i lehte dhe pa pagese Pjesë Këmbimi Toyota... Yaris 1.4 nafte viti 2007 kamio automatike kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike.... Të makinave of the available engines, configure exterior and interior and pick up accessories that will your! Exterior and interior and pick up accessories that will make your Toyota Aygo shitje...... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe Shpalljet E ruajtura tek `` llogaritë.!